Kaip veikia mūsų platforma

Saugus ir paprastas būdas pirkti bei parduoti paslaugas.Pirkėjams

Jei Jums reikia naujo logotipo Jūsų svetainei ar Jūsų verslo pristatymo video formatu, ar individualių programavimo sprendimų. Jūs esate ten kur reikia. Visiems darbams, kuriuos reikia atlikti į pagalbą Jums ateis Gigsteris.lt freelanceriai.

1) Raskite Jums reikalingą paslaugą

Palyginkite pardavėjų kainas, jų atliktų darbų pavyzdžius, įvertinimus ir rekomendacijas. Jei nesate tikras dėl paslaugos sususiekite su pardavėju. Taip pat galite paskelbti savo užduoties užklausą.

3) Palaikykite ryšį su pardavėju

Siųskite reikiamus failus, aptarkite Jūsų užduotį ir norimą rezultatą per mūsų susirašinėjimo sistemą. Taip pat matysite terminą per kurį Jūsų užduotis turi būti užbaigta.

5) Prašykite korekcijos

Jei dėl kažkokių priežasčių Jūs esate nepatenkintas atliktu darbu pareikalaukite pardavėjo atlikti korekciją ir pardavėjas ją atliks.

2) Pateikite išsamią informaciją

Būkite kuo išsamesni, kad pardavėjas galėtų suteikti Jums kokybišką paslaugą, kurios tikitės. Jūsų mokėjimas laikomas užšaldytas tol, kol patvirtinsite, kad paslauga atlikta tinkamai.

4) Paslaugos įvykdymas

Kai užduotis atlikta tinkamai ir Jūs esate patenkintas rezultatu pažymėkite užduotį kaip užbaigtą ir mes pervesime mokėjimą pardavėjui. Savo patirtimi galite pasidalinti palikę atsiliepimą pardavėjui.

6) Įvertinkite pardavėją

Kai užduotis bus baigta prašome įvertinti pardavėją ir palikti savo atsiliepimą. Tai padės kitiems pirkėjams lengviau apsispręsti ir labiau motyvuos pardavėjus.

Pardavėjams

Gigsteris.lt suteikia progą savo žinias, talentą, įgūdžius ar hobį paversti į pajamas. Mūsų užduotis yra užtikrinti saugumą, privatumą ir skaidrumą, kad Jūs ramiai galėtumėte daryti tai ką mokate geriausiai. Paversk savo talentą pajamomis.

1) Sukurkite savo paslaugą

Sukurkite paslaugą, kuri labiausiai atitinka Jūsų talentą ir įgūdžius. Aprašykite paslaugą kuo detaliau, kad pirkėjas tiksliai žinotų ką perka.

3) Kurkite savo reputaciją

Įsitikinkite, kad su visais savo klientais elgiatės vienodai ir stenkitės teikti geriausią įmanomą paslaugą nepaisant jos vertės. Patenkinti klientai rekomenduos Jus kitiems ir patys sugrįš dar kartą.

2) Palaikykite komunikaciją

Atsakykite į klientų klausimus ir Jų užduočių užklausas per protingą laiką. Tinkama komunikacija yra gero bendradarbiavimo pagrindas.

4) Atlikite užduotis laiku

Stenkitės visas užduotis atlikti per nustatytą laiką. Pirkėjai gali atšaukti užsakymą jei pavėluosite įvykdyti ją laiku.

© Visos teisės saugomos GiGsteris.lt