Profesionalios fotografijos paslaugos


(0)  0 Užsakymai eilėje.
Paslaugų paketų palyginimas
Bazinis
Standartinis
Premium
Aprašymas Už šią sumą Jums priklauso: ● 3 valandų fotografavimas, ● konsultacija prieš šventę, ● fotografo atvykimas į šventės vietą, ● fotografavimas visos šventės ar jos dalies metu, ● Jūsų šventės nuotraukos, darytos fotoaparatu ir iš drono, patalpintos graviruotame USB. Už šią sumą Jums priklauso: ● 6 valandų fotografavimas, ● konsultacija prieš šventę, ● fotografo atvykimas į šventės vietą, ● fotografavimas visos šventės ar jos dalies metu, ● Jūsų šventės nuotraukos, darytos fotoaparatu ir iš drono, patalpintos graviruotame USB. Už šią sumą Jums priklauso: ● 9 valandų fotografavimas, ● konsultacija prieš šventę, ● fotografo atvykimas į šventės vietą, ● fotografavimas visos šventės ar jos dalies metu, ● Jūsų šventės nuotraukos, darytos fotoaparatu ir iš drono, patalpintos graviruotame USB.
Korekcijos 0 0 0
Įvykdymo terminas Dienų: 1 Dienų: 1 Dienų: 1
Kiekis

Paslaugos aprašymas

Fotografija, tai didžioji mano gyvenimo dalis, gyvenimo aistra. Kaskart fotografuodamas jaučiu didžiulį malonumą galėdamas įamžinti pačias gražiausias žmonių šventes. Taip pat esu dėkingas kiekvienam užsakovui-draugui, nes Jūs patikite įamžinti pačias svarbiausias gyvenimo akimirkas.

Daugiau kaip 15 metų dirbu šį nuostabų darbą, fotografuoju vestuves bei įvairius renginius, todėl galiu pasiūlyti ne tik kokybiškas nuotraukas, bet ir pačias įvairiausias idėjas. Turėdamas 15 metų patirtį, visada galiu padėti, pakonsultuoti, patarti dėl įvairių švenčių organizavimo. Savo darbe visuomet stengiuosi pasiekti maksimalių rezultatų už konkurencingą kainą. Suprantu, kad kiekvieno kliento šventė – kitokia ir originali. Todėl esu lankstus bei galiu pasiūlyti įvairius fotografavimo paketus.

Su užsakovais visada stengiuosi susitikti gyvai, pabendrauti, sužinoti Jų lūkesčius, norus bei kažką patarti. Svarbiausia, bendras tikslas- graži šventė ir po jos likusios nuostabios akimirkos nuotraukose. Didžiausias džiaugsmas - laimingi užsakovai. Visada dedu visas įmanomas pastangas, kad užsakovas liktu patenkintas 100proc ir netgi viršyti Jų lūkesčius.

Fotografuoju visoje Lietuvoje. Esame maža, bet nuostabiai graži šalis, todėl galiu atvykti fotografuoti į atokiausią Lietuvos vietą, kad tik Jūs (užsakovai) būtumėte patenkinti :) .

0 Atsiliepimai 0.0

 • Ši paslauga dar neturi atsiliepimų.

 • There is currently no positive review for this proposal/service.

 • There is currently no negative review for this proposal/service.

Basic 400.00 400

Už šią sumą Jums priklauso: ● 3 valandų fotografavimas, ● konsultacija prieš šventę, ● fotografo atvykimas į šventės vietą, ● fotografavimas visos šventės ar jos dalies metu, ● Jūsų šventės nuotraukos, darytos fotoaparatu ir iš drono, patalpintos graviruotame USB.

1 Dienų terminas     0 Korekcijos
 Į krepšelį Užsakyti (400.00€)

Standard 700.00 700

Už šią sumą Jums priklauso: ● 6 valandų fotografavimas, ● konsultacija prieš šventę, ● fotografo atvykimas į šventės vietą, ● fotografavimas visos šventės ar jos dalies metu, ● Jūsų šventės nuotraukos, darytos fotoaparatu ir iš drono, patalpintos graviruotame USB.

1 Dienų terminas     0 Korekcijos
 Į krepšelį Užsakyti (700.00€)

Advance 1,000.00 1000

Už šią sumą Jums priklauso: ● 9 valandų fotografavimas, ● konsultacija prieš šventę, ● fotografo atvykimas į šventės vietą, ● fotografavimas visos šventės ar jos dalies metu, ● Jūsų šventės nuotraukos, darytos fotoaparatu ir iš drono, patalpintos graviruotame USB.

1 Dienų terminas     0 Korekcijos
 Į krepšelį Užsakyti (1,000.00€)

 • Kiekis:
  1
 • Fotografas Naujasis talentas

  Parašyk man

  Šalis

  Lithuania

  Kalba

  Teigiami atsiliepimai

  Paskutinis užsakymas

  0%

  none


  Daugiau info
  © Visos teisės saugomos GiGsteris.lt